botoks na włosy
Uroda

Botoks włosów

Włosy są dla nas kobiet niezwykle ważne, często mówimy że są one wizytówką każdej kobiety stąd też zależy nam na tym aby były zawsze piękne i zdrowo wyglądały. Poza tradycyjnymi zabiegami fryzjerskimi jak farbowanie czy strzyżenie coraz częściej decydujemy się także na bardziej nowoczesne zabiegi jak na przykład botoks włosów.  Tez zabieg będący zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej włosów wykonywany jest już w zasadzie przez każdy salon fryzjerski, Poznań jest miastem w którym znajdziemy najlepszych fachowców w tej dziedzinie. Zabieg jest stosunkowo prostym zabiegiem jednak bardzo ważne jest aby został on przeprowadzony prawidłowo dlatego też warto aby przeprowadził go dobry fryzjer.

na czym polega botoks na włosy

Botoks na włosy to zabieg który polega przede wszystkim na odbudowie zniszczonej struktury włosa. Zabieg ten jest zabiegiem profesjonalnym a zatem najlepiej przeprowadzić go w dobrym salonie fryzjerskim, wówczas jego efekty będą spektakularne i pozostaną z nami na długo. Botoks stosuje się przede wszystkim na włosy które są bardzo zniszczone przez różne czynniki zewnętrze w tym częste farbowanie i rozjaśnianie, prostowanie oraz przez czynniki atmosferyczne jak sile słońce czy mróz. Panie najczęściej wykonują tez zabieg zimą wówczas włosy są bardzo zniszczone o wysuszone, elektryzują się i puszą, a przy tym są łamliwe i rozdwajają się. Zabieg ten świetni radzi sobie również  z odbudową włosa po farbowaniu oraz częstym rozjaśnianiu dlatego też śmiało możemy stosować go przez cały rok.

Preparat jakim jest botoks na włosy składa się z kolagenu oraz kwasu hialuronowego, a zatem uzupełnia on wszelkie niedobory pomiędzy korą włosa, a jego otoczką, wnika przy tym w samo wnętrze włosa powodując ze staje się on bardziej sprężysty i zdrowy. Efektem zabiegu są lśniące zdrowe włosy, miękkie w dotyku i zregenerowane. Może spowodować również  to, że efekt wcześniej przeprowadzonej koloryzacji stanie się jeszcze bardziej widoczny. Botoks to jeden z zabiegów który wykonywany jest w salonach fryzjerskich najczęściej. Jest on nieinwazyjny a efekty widoczne są natychmiast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *