Dentysta całodobowy
Zdrowie

Co, gdy w nocy dopadnie nas ból zęba?

Dopadł Cię nagły ból zęba? Robiłeś już wszystko? Gryzłeś czosnek, szczotkowałeś jamę ustną, a nawet najadłeś się przeciwbólowych tabletek? Nie pomaga zupełnie nic? Ból nie ustępuje ani na chwilę.

Jest późny wieczór, wszyscy śpią, tylko Ty męczysz się od kilku godzin odliczając minuty do rana. Wtedy zadzwonisz do przychodni i umówisz się na wizytę u dentysty.

Dlaczego chcesz tak długo czekać? Przecież istnieje stomatolog 24h Warszawa.

Warszawa, i każde większe miasto proponuje takie usługi dla pacjentów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednią frazę i wyszukać dentystę, który najbardziej nas odpowiada. W dużych miastach, nawet nocą można przebierać w ich ofercie.

Czasami można też liczyć na nocną opiekę lekarską na pogotowiu. Jeżeli jednak u Ciebie nie ma takiej możliwości, będziesz musiał skorzystać z wizyty prywatnej. Czy nocna usługa będzie droższa od tej standardowej? Nie wszędzie. Są stomatolodzy, którzy mają cennik, który nie zmienia się ze względu na porę dnia. Są jednak także tacy, którzy za nocną wizytę policzą nawet dwa razy drożej. Ale czy w sytuacji, w której ból jest nie do wytrzymania, cena jest tak bardzo istotna?

By uniknąć takich sytuacji, należy odwiedzać stomatologa regularnie. Taka wizyta nie zawsze wiąże się z inwazyjnymi metodami leczenia. Czasem wystarczy zwykły przegląd i zmiana pasty do zębów, by uśmiech był piękny i śnieżnobiały.

Nawet jeżeli dbamy o zęby najlepiej jak potrafimy może zdarzyć się, że będziemy mieli skłonności do osadzania kamienia. W tym wypadku będą konieczne częste wizyty u stomatologa i regularne oczyszczanie uzębienia.

One Reply to “Co, gdy w nocy dopadnie nas ból zęba?

  1. Czasami się przydaję, chociaż ja wolę poczekac do następnego dnia i na spokojnie pójsc do dentysty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *