modne czapki dla dzieci
Ciekawostki

Czy modne czapki dla dzieci istnieją? Sprawdzamy!

Zimowe czapki kojarzą się raczej niemiło. Dzieci są złe, że muszą je nosić, a rodziców frustruje fakt, że dzieci nie chcą tego robić, a to przecież dla ich dobra.  W tym artykule spróbujemy „odczarować” modne czapki dla dzieci i nadać im zupełnie innego wymiaru.

Czapki są COOL!

Wiosenne dni choć słoneczne, potrafią być chłodne, dlatego należy pilnować dzieci, żeby nosiły czapkę. Zwróć dziecku uwagę na fakt, że wiosenna czapka może być gustownym dodatkiem do wiosennej stylizacji – zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Skoro czapka może uatrakcyjnić dziecięcy strój, może warto zaszaleć z kolorami?

Jak dopasować kolorystycznie czapkę?

Firmy takie jak Broel to specjaliści od czapek (nie od czapy!). Zajrzyjcie na stronę i zainspirujcie się. Jest tam masa wzorów czapki dla dzieci na wiosnę. Zobacz, czy uda Ci się stworzyć stylowe połączenie ubraniami, które już są w dziecięcej szafie:

Czapka + buty – np. ponadczasowy kolor musztardowy

Czapka + spodnie – granat/ szarości – królowie uniwersalności

Czapka + bluza — polecamy fuksję — nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego zestawu

Połączenie dwóch elementów w tej samej tonacji kolorystycznej, wygląda bardzo estetycznie. Zarówno w stylizacjach dla dorosłych jak i tych dziecięcych, króluje trend utrzymywania monochromatycznych stylizacji. Czyli od stóp do głów ubieramy siebie (lub dziecko) w jeden kolor.

Może się okazać, że zakup stylowej czapki, zmieni całą stylizację w modowy hit. Odpowiednia czapka nada dziecięcemu wyglądowi wyjątkowego charakteru. Twoje dziecko wyróżni się na tle kolegów i koleżanek. Istnieje szansa, że dzięki temu, twoje dziecko zaprzyjaźni się z czapką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *