wynajem light sheer desire
Uroda

Depilacja laserowa w czasie miesiączki.

Miesiączka to dla niektórych kobiet okres bólu i wyjątkowej wrażliwości; dyskomfortu fizycznego i psychicznego. Niektóre kobiety z chęcią wtedy by nie wychodziły z domu, a co dopiero zdecydowały się na depilację laserową. Jednak niektóre panie nie odczuwają przykrych konsekwencji miesiączki i mogą bez bólu wykonać depilację laserową. Czy mimo wszystko istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej podczas okresu?

Czy są medyczne przeciwwskazania do depilacji laserowej podczas menstruacji?

Z medycznego punktu miesiączka nie stanowi żadnego medycznego przeciwwskazania do depilacji laserowej podczas okresu. Jest to przede wszystkim indywidualna sprawa kobiety, która powinna sama ocenić, czy jej ciało podczas okresu jest gotowe na depilacje laserowa. 

Zobacz również: Jesień – idealna pora na depilację laserową.

Na jakie czynniki zwrócić uwagę?

Przed wykonaniem depilacji laserowej podczas krwawienia miesięcznego po pierwsze zwróć uwagę na to, jak bardzo wrażliwa na ból jesteś. Większość kobiet podczas okresu ma zwiększoną wrażliwość na ból podczas tych dni, więc depilacja laserowa może okazać się w tym czasie wyjątkowo nieprzyjemna. 

Skóra podczas okresu jest też bardziej sucha i mocniej ściągnięta. Może to powodować dodatkowe nieprzyjemne podrażnienia. 

Jak znaleźć profesjonalną depilację laserową?

Depilacja laserowa podczas menstruacji będzie mniej nieprzyjemna, jeśli zostanie wykonana przez specjalistę i na dobrym sprzęcie. Depilacje laserową możesz też wykonać w domu, jeśli podczas okresu za bardzo się krępujesz kosmetyczki. Wystarczy wpisać “wynajem light sheer desire” aby wynająć odpowiedni sprzęt do depilacji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *