poprawa wyglądu rzęs
Uroda

Dobra dieta – idealnym uzupełnieniem odżywki do rzęs

Dieta, która sprawi, że będziesz mieć piękne rzęsy – czy to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? A jednak! W końcu wszyscy słyszeliśmy o korzyściach płynących z utrzymywania zdrowej diety, pełnej różnorodnych owoców i warzyw, produktów pełnoziarnistych, chudego białka i, oczywiście, 8 szklanek wody każdego dnia.

Właściwe odżywianie nie tylko zapewnia nam zdrowie, ale także  ładną cerę i piękny wygląd. Dlatego właśnie nie można się skupiać wyłącznie na nakładaniu odżywki do rzęs, bez dobrej diety to nic nie da!

Jak Twoje rzęsy skorzystają na zdrowym odżywianiu?

Zdrowa dieta i spożywanie odpowiedniej żywności może pomóc na wiele różnych sposobów. To może być dla Ciebie korzystne na wiele sposobów, nie tylko zewnętrznie, ale również wewnętrznie.

Bardzo ważne jest, aby człowiek pozostał zdrowy od wewnątrz, ponieważ jeśli jesteś zdrowa od wewnątrz, wtedy dopiero będziesz zdrowa holistycznie. Poprzez rzęsy również to widać. Inwestujesz w odżywki Revitalash ceny, nie zapomnij więc również o takich podstawowych kwestiach jak zdrowe śniadanie.

Dobrze, że sięgasz po Revitalash 2ml – ale pamiętaj też, że rzęsy mogą być naturalnie zdrowe dzięki spożywaniu odpowiedniego pokarmu, który Ci w tym pomoże. Utrzymanie naturalnie mocnych, grubych i gęstych rzęs to ważna sprawa. Jednak większość z nas nie łączy jakości naszej diety z jakością naszych rzęs. To błąd!

Co jeść, by cieszyć się pięknymi rzęsami?

Witamina C chroni rzęsy przed infekcjami, które hamowałyby wzrost włosków. Nawilża również rzęsy, przyspiesza gojenie, naprawia uszkodzenia mieszków włosowych, łagodzi stany zapalne i zmniejsza ryzyko łamliwości rzęs.

Dobrym źródłem witaminy C są:

  • owoce cytrusowe,
  • żurawina,
  • truskawki,
  • kalafior,
  • brokuły,
  • brukselka,
  • ananasy,
  • pomidory,
  • jarmuż.

Gorąco polecamy również dobry suplement witaminy C i wspomniane już odżywki Revitalash. Do tego w trosce o rzęsy zadbaj też o wysokiej jakości pełnowartościowe białka pochodzące z chudego mięsa i drobiu, ryb, jaj, mleka i serów – czerp w ten sposób korzyści z pełnej dawki aminokwasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *