dobry fryzjer
Uroda

Jak skutecznie wygładzić włosy? Postaw na botox!

Choć botoks kojarzy się przede wszystkim z rozmaitymi zabiegami upiększającymi i sztucznym „wypychaniem” skóry, określa on również metodę pielęgnacji włosów. Co ważne, jest ona w pełni naturalna, bezpieczna i niezwykle skuteczna.

Nie ma tu mowy o żadnych igłach, czy strzykawkach. Salon fryzjerki gwarantuje realizację metody bezinwazyjnej, która pozwala uzyskać pożądany efekt. Bez żadnego zagrożenia związanego ze zniszczeniem włosów.

O co więc chodzi? O skuteczną technikę wygładzania, która pozwala również wyraźnie wzmocnić włosy (zwłaszcza te rzadki i cienkie), jak również uniknąć efektu puszenia. Botox na włosy jest zabiegiem pielęgnacyjnym – nie chodzi więc o ingerowanie w ich strukturę.

Dlaczego warto skorzystać z botoksu włosów?

 

Warto nadmienić, że całość polega między innymi na użyciu specjalnego szampon i preparatu. Pielęgnacja jest przeprowadzana na zimno lub na ciepło, w zależności od wyboru klientki. W pierwszym przypadku efekt gładkich włosów utrzymuje się przez 2 miesiące, a w drugim przez nawet 4 miesiące.

Co jednak najważniejsze, fryzjer w odpowiedni sposób dobiera kosmetyki do rodzaju włosów (między innymi pod względem koloru). Wszystko to przekłada się na gwarancję skutecznego i w pełni bezpiecznego działania. Biorąc to pod uwagę, należy podkreślić, że botoks włosów to świetny sposób na to, aby wyraźnie je odżywić, a także zadbać o ich wygląd. Bez efektu sztuczności, czy też narażania ich na ewentualne ryzyko uszkodzenia. Całość jest bardzo bezpieczna, dlatego zabieg można powtarzać regularnie.

Najlepiej we współpracy ze sprawdzonymi, cenionymi fryzjerami, którzy specjalizują się w tego typu technikach. Z tego powodu przed wyborem konkretnego salonu warto sprawdzić, jaką ofertę proponuje i w jaki sposób jest w stanie zapewnić efekt, o który nam chodzi. Bez wątpienia pomocne w ocenie okażą się opinie i doświadczenia innych. Zawierają one bowiem szereg wartościowych informacji – między innymi na temat skuteczności realizowanych metod, jak również podejścia do klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *