Kriolipoliza Gdańsk
Uroda

Kriolipoliza – mrożący sposób na piękną sylwetkę

Dla urody i smukłej sylwetki jesteśmy gotowe zrobić wiele. Jeżeli nie podoba nam się kształt naszego ciała, możemy je wymodelować ćwiczeniami, odchudzić odpowiednią dietą lub też sięgnąć po bardziej profesjonalne metody.

Medycyna estetyczna proponuje kobietom rozwiązania innowacyjne, oryginalne i w stu procentach bezpieczne. Te najpopularniejsze łączą technologię z naturalnymi metodami walczenia z tłuszczem. Przykładem jest kriolipoliza Gdańsk. Jest to zabieg wykorzystujący niską temperaturę, wytwarzaną przez specjalistyczny sprzęt. Pod wpływem zimna nasza tkanka tłuszczowa ulega rozpadowi. Sam zabieg nie jest długi i nie musimy po nim ukrywać swojego ciała. Utrata tłuszczu trwa stopniowo i powoli, z biegiem czasu nasza sylwetka staje się coraz to smuklejsza. Systematyczne stosowanie takich metod pozwala na utrzymanie szczupłego ciała bez zbędnego tłuszczyku. Zabieg nie jest długi i jest bezbolesny, jest więc odpowiedni dla tych z nas, którzy boją się tradycyjnych operacji chirurgii estetycznej.

Cykle zabiegów

W zależności od zgromadzonej ilości tłuszczu pod naszą skórą do osiągnięcia wymarzonego efektu należy wykonać dwa lub trzy zabiegi z sześciotygodniową przerwą między nimi. Możemy wybierać, które miejsce na naszym ciele jest najbardziej problematyczne. Chcemy odchudzić brzuch- żaden problem. Tak samo ten zabieg poradzi sobie z zbyt dużymi udami. Bezboleśnie, bez żadnych efektów ubocznych i bólu po samym zabiegu. Od razu po wykonaniu kriolipolizy możemy normalnie funkcjonować, ciesząc się wysmukloną sylwetką. Od dawna wiadomo, że niskie temperatury sprzyjają naszej urodzie. Odpowiednie wykorzystanie zimna metodą kriolipolizy pozwala nam na pozbycie się niechcianego tłuszczu w dowolnej okolicy naszego ciała.

Ważny jest odpowiedni, nowoczesny sprzęt i profesjonalista, który przeprowadzi cały zabieg. Kluczem do rozbicia podskórnej tkanki tłuszczowej jest niska temperatura i specjalne ciśnienie, które zadziałają na komórki lipidowe, zgromadzone pod naszą skórą. Problematyczne miejsca na naszym ciele często gromadzą tłuszcz, nawet jeśli reszta ciała jest szczupła. Rozmieszczenie tłuszczu na naszej sylwetce to kwestia zapisana w genach. Jeżeli nie możemy pozbyć się brzuszka nawet przy stosowaniu diety i regularnym ćwiczeniu, warto zwrócić się w stronę medycyny estetycznej. Nieważne, ile tłuszczu chcemy się pozbyć. W przypadku większej wagi należy powtórzyć cały zabieg, jednak nie jest to wyzwanie dla specjalisty. Kriolipoliza to uniwersalna metoda pozbywania się tłuszczu, w dodatku stuprocentowo bezpieczna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *