kriolipoliza Gdańsk
Uroda

Zabiegi, które sprawią, że wysmuklejesz o 1 rozmiar

Szczupła, sportowa sylwetka marzy się każdej z nas, a właściwie każdemu. Im bliżej lata, widma założenia stroju kąpielowego, tym bardziej chcemy zadbać o swoje ciało. Pragniemy w krótkim czasie uzyskać trwałe efekty. Pozbyć się oponki, która pozostała po zimowych szaleństwach i móc swobodnie nosić krótkie spodenki, spódniczki, kuse bluzki. Generalnie cieszyć się swoim ciałem i nie wstydzić się podczas wyjścia na plażę. Do wyboru mamy tradycyjną dietę oraz ćwiczenia fizyczne. Wielu jednak braku motywacji, jak i silnej woli. A do tego efekty często nie przychodzą tak szybko, jak tego oczekujemy i również nie są takimi, na jakie z początku liczyliśmy.

Dzisiejsza medycyna, a właściwie kosmetologia i inne jej gałęzie pozwalają skorzystać z szeregu zabiegów, dzięki którym w stosunkowo prosty sposób, w krótkim czasie można pozbyć się tego, co nasze ciało uzbierało przez ostatnie miesiące. Na co warto zwrócić uwagę? Do wyboru mamy kilka ciekawych zabiegów, w tym:

  • kriolipoliza ? jest to zabieg bazujący na wykorzystaniu zimna, bowiem amerykańscy naukowcy udowodnili, że podskórne tkanki tłuszczowe lepiej reagują na zimno niż ciepło. Nowatorska technika polega na wykorzystaniu najnowszego urządzenia służącego do redukcji tkanki tłuszczowej z pomocą niskiej temperatury. Kriolipoliza Gdańsk jest bezinwazyjna i nie powoduje naruszania okolicznych tkanek. Polecany jest dla osób, które borykają się z cellulitem, nadwagą i nadmiarem tkanki tłuszczowej, także nierównomiernie rozłożonej. Pierwsze efekty widoczne są po dwóch tygodniach, a pełne po sześciu tygodniach. Zabieg pozwala zredukować 25-45% z grubości warstwy tłuszczu. Wykonywany jest w obrębie ramion, karku, pleców, brzucha, pośladków, ud oraz łydek;
  • slim lipo ? zabieg polegający na laserowej liposukcji. Określany, jako nowatorska metoda, najbardziej skuteczna, bezpieczna, jeśli chodzi o usuwanie tkanki tłuszczowej, również z jednoczesnym termoliftingiem skóry. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 20 do 60 minut. Specjalny laser posiada dwie długości fali, które najpierw rozpuszczają tłuszcz i usuwają go z pomocą końcówki odsysającej, a następnie bezpośrednie oddziaływanie na tkankę skórną odpowiada za odbudowanie włókien kolagenowych, wzmocnienie tkanki skórnej, ujędrnienie i podkreślenie konturów sylwetki;
  • aqualyx ? jest to preparat specjalnie opracowany celem wykonywania iniekcji, które mają na celu skutecznie usuwać tkankę tłuszczową. Stosowany jest w technice intralipoterapii, która została uznana za najbezpieczniejszą. Jest to metoda nieoperacyjna, polegająca na skutecznym niszczeniu komórek tłuszczowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *