podkładki pod tablice rejestracyjne
Marketing

Jak reklamować się na samochodach?

Działania reklamowe są powszechnym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów. Przybierają one często różną formę przez co można stwierdzić, że obecne reklamy stają się coraz bardziej kreatywne. Wykorzystanie do tego prostych sposobów pozwala dotrzeć do dużej grupy zainteresowanych, uzyskując przy tym znaczącą redukcję kosztów poświęconych na działania reklamowe.

Ruchoma reklama na samochodach jest popularnym środkiem od lat. Każdy pewnie kojarzy samochody firmowe występujące w starych filmach i reklamach. W przypadku mediów to jest sposób na wzmocnienie rozpoznawalności danej marki, wykorzystanie środku transportu pozwala natomiast na dotarcie do klientów. Co ciekawe obecnie duże marki od samego początku promowały swoje samochody służbowe brandem.

Oprócz klasycznej folii przyklejanej na samochód praktycznym rozwiązaniem są podkładki pod tablice rejestracyjne. To na nich jest montowana tablica rejestracyjna, ponadto istnieje możliwość zamieszczenia napisu reklamowego z logo. Najczęściej wykorzystywane są przez salony i warsztaty samochodowe, które publikują swoje dane kontaktowe. Warto zwrócić tutaj uwagę, że samochód z takimi podkładkami pokonuje wiele kilometrów. Podczas postoju inni kierowcy mają możliwość przeczytania informacji, które zostały z niej umieszczone.

W zależności od rodzaju ramki i podkładki posiadają różne rozwiązania pozwalające promować nasz biznes. Specjalna listwa pozwala na zamieszczenie poziomego napisu, który może zawierać logo firmy, adres i dane kontaktowe. Inne z kolei pozwalają na wytłoczenie napisu, jakie będzie znajdować się tuż nad tablicą rejestracyjną. Jest to również sprytne rozwiązanie skierowane do fanów tuningu.

Ramki oraz podkładki utrudniają zgubienie tablicy rejestracyjnej, ponieważ posiadają one elementy mocujące. Materiał, z którego są wykonane, odporny jest na warunki atmosferyczne. Co ciekawe w taki sposób przytwierdzania tablic sprawdza się podczas offroadu, który cechuje się trudnymi warunkami do jazdy w terenie. Nie można zapominać, że za brak tablicy rejestracyjnej grozi nam mandat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *