fotobudka na wesele
Marketing

Ciekawe atrakcje na wesele

Fotograf na wesele oraz kamerzysta to swoisty „must have” na każdej imprezie ślubnej. A jakie dodatkowe atrakcje możemy stworzyć dla naszych gości, dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Jak zaskoczyć gości na weselu? W jaki sposób przygotować atrakcyjne wesele bez wydawania wielu pieniędzy? Na szczęście wiele radości mogą przynieść proste rozwiązanie, które młoda para może wykonać samodzielnie lub nie musi na to wydać wielu pieniędzy.

Poniżej podpowiadamy sposoby na ciekawe oraz niezbyt drogie atrakcje weselne.

Fotobudka na wesele

Co jest najważniejsze na weselu — oczywiście możliwość zrobienia zdjęć! Hitem ostatnich lat jest fotobudka, która umożliwia gościom weselny robienie śmiesznych i ciekawych zdjęć, które są natychmiast drukowane. Fotobudkę na wesele można już wynająć za około 500 złotych. A ta atrakcja jest warta każdych pieniędzy!

Obecnie fotobudkę można wynająć nie tylko w formie zamkniętej, małej budki. Obecnie, usługodawcy prześcigają się w najróżniejszych formach fotobudki. Wynajem tej atrakcji jest możliwy nawet w formie zabytkowego vana.

Jak wygląda dostępność takiej atrakcji jak fotobudka? Warszawa oraz inne większe miasta to miejsca, w których niekiedy należy rezerwować fotobudkę nawet dwa miesiące przed weselem! Należy pamiętać, że fotobudka jest niezwykle popularna, więc jeśli się na nią decydujemy, to należy pamiętać, że wynajem na ostatnią chwilę jest praktycznie niemożliwy.

Kolorowy dym

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie generatora kolorowego dymu. Jest to świetna alternatywa dla fajerwerków lub zimnych ogni. Co więcej, pierwszy taniec młodej pary wśród kolorowego dymu wygląda naprawdę zjawiskowo! Dym w pięknych kolorach będzie również prezentował się świetnie na zdjęciach oraz na filmie z wesela.

Kolorowy dym nie jest drogi. Pojedyncza świece generującą dym można zakupić już za około 40 złotych.

Pokazy ognia

Niesamowity teatr ognia zrobi na każdym gościu niesamowite wrażenie! Pokaz ognia to zdecydowanie nowoczesna i oryginalna atrakcja na wesele. Aktorzy przeskakują przez płonące obręcze, żonglują pochodniami oraz malują nimi imiona młodej pary lub inne niesamowite kształty.

Taki pokaz może być zdecydowanie kulminacją całego wieczora. Możliwe jest na przykład wynajęcie również tancerzy, którzy będą wykonywali niesamowite figury taneczne z wykorzystaniem ognia. Ostatnio modne jest również tworzenie pokazów ognia tematycznych — na przykład w stylu lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Cena za pokaz ogniowy jest wyższa niż innych wymienionych atrakcji, jednak nie jest ona nieosiągalna. Podstawowy fireshow kosztuje około 800 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *