przerwa kawowa
Biznes i finanse

Przerwa kawowa podczas konferencji

Przerwa kawowa to jeden z podstawowych elementów każdej konferencji. Wydarzenia tego rodzaju trwają najczęściej wiele godzin więc ich uczestnicy potrzebują pauzy, aby odpocząć. To również czas, by nawiązać odpowiednie relacje ? okazuje się, że konferencje są idealnym czasem, podczas którego uczestnicy nie tylko zdobywają nową wiedzę, ale również kontakty biznesowe.

Przerwy kawowe to idealne rozwiązanie, by każdy z zaproszonych gości miał szansę ?naładować? się energią. Zespół gastronomiczny hotelu czy innych obiektów, w jakich odbywają się konferencje muszą zadbać o to, by przerwa tego rodzaju odbyła się w pełni profesjonalnie. Gościom serwuje się kawę, herbatę oraz przysmaki różnego rodzaju ? ciasta i innego typu desery, tzw. słodkie przekąski.

Pamiętajmy, że konferencje mogą odbywać się w różnych miejscach, nie zawsze tych, w których zaplecze gastronomiczne jest zapewnione w standardzie. Goście nie mogą jednak odczuć niższej jakości spotkania, przerwy są wpisane w podstawy programowe tego rodzaju wydarzeń. Organizatorzy powinni więc o nie zadbać. Można wpisać hasło typu ?wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Warszawa?, by wypożyczyć niezbędne elementy, takie jak ekspresy kawowe czy zastawę stołową. Można też nawiązać współpracę z firmą cateringową, która kompleksowo zajmie się takimi udogodnieniami. Pamiętajmy, że to właśnie przy kawie toczą się najciekawsze rozmowy, właśnie wtedy uczestnicy wymieniają się swoimi spostrzeżeniami na temat wygłaszanych prelekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *