Biznes i finanse

Sesja w studio czy w plenerze? – najnowsze trendy

Możliwości fotografowania są dzisiaj różne. O ile jeszcze kilkanaście lat temu wykonywano przede wszystkim zdjęcia w studio. Tak dzisiaj coraz więcej par decyduje się na sesję w plenerze. Bo właśnie w plenerze możliwości są nieograniczone a wszystko zależy jedynie od naszej kreatywności.

Przede wszystkim, w pierwszej kolejności należy wybrać miejsce, w którym odbędą się zdjęcia ślubne. Warszawa jest w tym celu idealna. Plaża nad Wisłą, taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki, potężne mosty, stacja metra, urokliwe parki czy kamienne uliczki na Starym Mieście? Propozycji jest multum.

Idealnie jest, kiedy wybrane miejsce łączy się z młodą parą. Zdjęcia niech powstaną tam, gdzie odbyła się pierwsza randka albo tam, gdzie wydarzyło się coś naprawdę ważnego dla związku. Dobrze jest też wybierać lokacje, które będą nawiązywać do pasji nowożeńców ? stadnina koni, las, dyskoteka, sportowy stadion. Samo miejsce nie musi być nad wyraz piękne czy romantyczne. To już zadanie fotografa, by wykonał zdjęcia idealne, z duszą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *