platforma opon - hurtownia opon b2b
Motoryzacja

Świętuj z nami 10-lecie Platformaopon.pl

Znasz już największą polską platformę B2B dla branży oponiarskiej? Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy, serwis albo sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi, ten serwis jest idealny dla Ciebie. Warto dokonać darmowej rejestracji, by przekonać się, jak dzięki nowej współpracy można obniżyć koszty realizacji zamówień oraz zwiększyć zyski firmy. Z okazji 10-lecia funkcjonowania Platformaopon.pl przedstawiamy szczegóły, którymi powinieneś się zainteresować.

Na Platformaopon.pl działa niejedna hurtownia opon ciężarowych czy osobowych. Zarejestrowani użytkownicy mogą w łatwy sposób porównywać ceny oferowanych opon bądź felg różnego rodzaju. Co więcej, mają okazję do nawiązania współpracy bez względu na lokalizację – dostawa zamówienia jest darmowa, a samo zamówienie nie musi odbywać się w ilościach hurtowych. Użytkownik Platformaopon.pl zamawia u wybranego dostawcy dokładnie takie opony, jakie potrzebuje i w konkretnej ilości. Dzięki temu minimalizuje koszty, jakie wiążą się z koniecznością magazynowania zapasowego towaru, ale jednocześnie spełnia potrzeby swoich klientów.

Akurat teraz jest doskonała okazja do tego, by przetestować funkcjonowanie Platformaopon.pl. Do końca maja trwa promocja „10 lat z Platformaopon.pl”. Ta przewiduje specjalną nagrodę dla wszystkich nowych użytkowników, którzy założą bezpłatne konto w serwisie i dokonają przynajmniej jedno zamówienie. Powitalny upominek to tylko jeden z bonusów, na jaki mogą liczyć nowi użytkownicy. Przede wszystkim liczą się przecież korzyści biznesowe, a tych jest sporo. Świadczy o tym chociażby doświadczenie i czas trwania Platformaopon.pl – to już 10 lat. Co więcej, dzisiaj to największa w Polsce platforma tego rodzaju, która pozwala na prężną współpracę podmiotów, takich jak hurtownia opon samochodowych, pośredników, właścicieli warsztatów samochodowych, serwisów oraz sklepów, które oferują swoim klientom sprzedaż opony i felgi różnego typu.

Szczegóły promocji: https://platformaopon.pl/promocja-10lat

Warto podkreślić, że Platformaopon.pl daje także nowe możliwości, dzięki którym każdy biznes z branży oponiarskiej i motoryzacyjnej może zacząć generować większe zyski. Opony i felgi można zamawiać w ilościach hurtowych albo detalicznych, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. To sprawia, że każdy warsztat czy sklep może rozszerzyć swoją ofertę i proponować swoim odbiorcom jeszcze więcej. W asortymencie tych podmiotów znaleźć się może każdy rodzaj opony czy felgi, bo przecież można je teraz zamawiać w prosty sposób, z gwarancją niskiej ceny i natychmiastowej wysyłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *