deska bidetowa
Dom i ogród

Jak zwiększyć funkcjonalność toalety?

Żeby codzienne wizyty w WC okazały się przyjemniejsze, warto pomyśleć o zakupie specjalnych produktów, które w znaczący sposób rozszerzają możliwości standardowej toalety. Czymś takim może być deska myjąca, która gwarantuje obsługę wielu przydatnych funkcji.

Czego dotyczą? Jak sama nazwa wskazuje, przede wszystkim mycia w różnych trybach. Szczególnie zachęcające okazują się deski inteligentne, które pozwalają na dostosowanie temperatury wody, a także wielkości strumienia. Wszystko to odbywa się przy użyciu panelu sterującego.

Nie są to jednak wszystkie funkcje, jakie obsługuje deska bidetowa. Jej możliwości często są bowiem znacznie szersze. Wspomnieć trzeba tu między innymi o:

  • opcji samoczyszczącej,
  • trybach masażu i turbo,
  • suszeniu,
  • podmywaniu dziecka,
  • podświetleniu muszli.

Do tego dochodzą tryby eko pozwalające na znaczną oszczędność wody. Wszystko to sprawia, że specjalna deska bidetowa na sedes jest niezwykle wygodna, a jej użycie bardzo komfortowe. Pozwala jeszcze skuteczniej zachować higienę. Sprawia ponadto, że codzienna wizyta w toalecie staje się po prostu przyjemniejsza.

Czy warto więc zdecydować się na produkt tego typu? Jak najbardziej! Nie tylko do domu lub mieszkania, ale również hotelu, motelu bądź noclegowni. Tym bardziej że jej montaż jest bardzo łatwy. To samo tyczy się obsługi. Pozostaje więc przejrzeć ofertę rynkową i wybrać produkt, który najlepiej spełnia określone wymagania oraz potrzeby. Dzięki temu użytkownik końcowy może liczyć na wiele korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *